Wpisy

 • poniedziałek, 05 lutego 2018
  • fale elf

   Jak się bronić...

   „Fale ELF, pozwalające na komunikację z głęboko zanurzonymi łodziami, mają te same częstotliwości co ludzki mózg. Fale mózgowe są po części falami radiowymi. Na mózg można wpływać sygnałami z zewnątrz.” Jerry E. Smith: HAARP może kontrolować fale Ekstremalnej Niskiej Częstotliwości (ELF), dzięki którym może dokonywać trzęsień ziemi czy porozumiewać się z łodziami podwodnymi. Sęk w tym, iż na podobnych falach operuje… ludzki mózg...

   A co, jeśliby odpowiednio modelując i kontrolując ELF, wpłynąć właśnie na ludzki umysł? Tym właśnie zajmuje się ekspert od elektromagnetyzmu, dr Patrick Flanagan: „Taki sam sygnał, z tego samego przedziału częstotliwości może mieć wpływ na ludzki nastrój. Mózg ludzki działa na bardzo niskich częstotliwościach. Np. gdy myślimy aktywnie mózg ma częstotliwość 13-14 cykli na sekundę. Podczas medytacji generujemy 8 cykli, a gdy śpimy fale naszego mózgu mają około 4 cykle na sekundę. HAARP potrafi generować wszystkie te częstotliwości. Takie sygnały mogą kontrolować ludzki mózg.

   A jeśli potrafisz sterować tymi częstotliwościami i modulować je na różne sposoby, to możesz sterować różnymi emocjami. Możesz wygenerować radość albo smutek. Możesz tworzyć nastrój jaki tylko chcesz.

   To zdjęcie wykonano tuż po wschodzie słońca w dniu 7.o2.18 - Od dwóch lat, kiedy poczyniłem nocne obserwacje przesuwania się satelit gps na trasie dom - Aiport Katowice lub Aiport Kraków nie korzystam z ich usług. Wszystko zaczęło się tuż przed świętami Bożego Narodzenia w 2015 roku, kiedy jechałem po Wojta z rodzinką na lotnisko Balice. Trasę od domu do Krakowa doskonale znam, ale włączyłem na wszelki wypadek gps. Tuż po wjechaniu na gierkówkę ( E86 ) po po przejechaniu 1,5 km na horyzoncie na wprost przedniej szyby samochodu pojawił się satelita. Byłem zdumiony, a po chwili lekko przerażony. Tuż za Tychami skręciłem z gierkówki na rozjeździe w prawo na Kraków w stronę Brzęczkowic...cdn...

   Szczegóły wpisu

   Komentarze:
   (0)
   Tagi:
   Autor(ka):
   krzychkizier
   Czas publikacji:
   poniedziałek, 05 lutego 2018 20:41
 • czwartek, 18 stycznia 2018
  • Zapomniany Sfinks

    

   Up from Legend

   A Sphinx is a being with the head of a human and the body of a lion. In ancient Egypt, the head might assume the face of the reigning pharaoh who, along with the Sphinx, was the earthly representation of the sky-god, Horus. In addition, the lion symbolizes kingship and courage. From Egypt, the idea of the Sphinx spread to Syria, Phoenicia, and Greece where the sphinx assumed the head and bust of a woman, and added an eagle's wings and a long serpent's tail. In Greek legend, it was the Sphinx who put forth a riddle to all passersby and devoured those who failed to guess the correct answer. Oedipus solved the riddle and so caused the Sphinx's death. In later Greek literature, the Sphinx became a wise and mysterious woman.

   Sfinks to istota o głowie człowieka i ciele lwa. W starożytnym Egipcie głowa mogła przybrać oblicze panującego faraona, który wraz ze Sfinksem był ziemską reprezentacją boga nieba, Horusa. Ponadto lew symbolizuje królewskość i odwagę. Z Egiptu pomysł sfinksa rozprzestrzenił się na Syrię, Fenicję i Grecję, gdzie sfinks przejął głowę i popiersie kobiety, a także dodał skrzydła orła i długi ogon węża. W greckiej legendzie to Sfinks przedstawił wszystkim przechodniom zagadkę i pożarł tych, którzy nie potrafili odgadnąć poprawnej odpowiedzi. Edyp rozwiązał zagadkę i spowodował śmierć Sfinksa. W późniejszej literaturze greckiej Sfinks stał się mądrą i tajemniczą kobietą.

   Szczegóły wpisu

   Komentarze:
   (0)
   Tagi:
   Autor(ka):
   krzychkizier
   Czas publikacji:
   czwartek, 18 stycznia 2018 13:53
 • niedziela, 19 listopada 2017
 • poniedziałek, 13 listopada 2017
 • wtorek, 19 września 2017
 • sobota, 12 listopada 2016
  • Nowa Ziemia

   W nocy 14 listopada 2016 będziemy mogli zobaczyć na niebie zjawisko zwane Superksiężycem. Gdzie i jak go oglądać? Koniecznie skorzystajcie z tej okazji i wyjdźcie na spacer lub chociaż na balkon i skierujcie swoje oczy ku niebu. Będzie można zobaczyć na nim bowiem naszego naturalnego satelitę, którego tej nocy będzie wyjątkowo trudno nie zauważyć, ponieważ nie dość, że będzie on w pełni, to jeszcze w swoim perygeum, a więc podczas ruchu wokół naszej planety po swojej eliptycznej orbicie znajdzie się najbliżej Ziemi.


   goodbye my love, good bye przez krzysztof-kizierowski

   Ziemia odbiciem Kosmosu

   The New Earth


   Pozostałości: Starej Ziemi ( Old Earth ) 

   Szczegóły wpisu

   Komentarze:
   (0)
   Tagi:
   Autor(ka):
   krzychkizier
   Czas publikacji:
   sobota, 12 listopada 2016 20:18
 • sobota, 27 sierpnia 2016
  • Sun ( słońce )

   Dziwne to słońce od wczoraj...

   Tak operuje jakby atmosfery nie było...Sun ( Cologne ) -> DE

   Sun&Nibiru

   Ufo o zachodzie słońca w dniu 28.08.2016 rzeźbi twarze...

   Niedziela ( Sunday )w Polsce była wyjątkowo pogodna - żadnej chmurki na niebie - wschód słońca bez żadnej mgiełki. Nagle o godz 5.38 - niebo zaciągnęło się mgiełką w ciągu kilku sekund...cdn...

   A po słońcu przychodzą burze...

   Szczegóły wpisu

   Komentarze:
   (0)
   Tagi:
   Autor(ka):
   krzychkizier
   Czas publikacji:
   sobota, 27 sierpnia 2016 20:33
 • wtorek, 16 sierpnia 2016
  • Ciekawe zjawiska

   Bardzo dziwne obrazy, które zostały przypadkowo rzucone nad Nowym Jorku, który wydają się pokazywać co najmniej kilkanaście homonoidalnych istot unoszące się w chmurach. Czy to dowód alternatywnej rzeczywistości, która istnieje tylko na zewnątrz ? Lub może oglądamy Anioły nad ludem Nowego Jorku ? Bardzo dziwne i bardzo ciekawe.

   Kliknij w poniższe zdjęcie, a dostaniesz powiększenie twarzy ludzkich.... Kiedy przyjechałem na wakacje do rodzinnego domu to bardzo często na pobudkę patrzę przez okno na niebo. Lubię oglądać wschody słońca.. Po kilku godzinnym przyglądaniu się poszczególnym postaciom stwierdziłem wyraźnie, że całość stanowi powalony na bok koń...cdn...

   W heraldyce jednorożec przedstawiany jest jako koń z rozdwojonymi kopytami i brodą, ogonem lwa oraz wydłużonym rogiem na czole[36]. Ze względu na fakt, że to legendarne stworzenie było symbolem Chrystusa – wcielonego Boga – oraz alegorią nieokiełznanych sił natury, motyw ten nie pojawiał się zbyt często we wczesnej heraldyce. Rozprzestrzenił się on dopiero w XVI w.[36] Jednorożec czasem pojawiał się z obrożą na szyi, co oznaczało, iż został >okiełznany. Później częściej wykorzystywano motyw z fragmentem łańcucha zwisającego z obroży, na znak, iż stworzenie wyzwoliło się.

   O świcie...w prawym dolnym rogu zdjęcia widac wyraźnie powtarzającą się twarz mężczyzny - tylko kogo ?

   Od 24 sierpnia zacząłem się dokładnie przyglądać chmurkom na niebie. I o dziwo zaczynam w chmurkach widzieć dziwne obrazy...poniższe zdjęcia wykonano w dniu 28 sierpnia 2016 roku w godzinach popołudniowych na trasie A4 w kierunku Krakowa...Przekaz Obcych ?

   przeważnie głowy ludzkie, ale nie tylko...

   white hors - biały koń ( kliknij w fotkę - >w prawym górnym rogu )

   Szczegóły wpisu

   Komentarze:
   (0)
   Tagi:
   Autor(ka):
   krzychkizier
   Czas publikacji:
   wtorek, 16 sierpnia 2016 09:30
 • środa, 10 sierpnia 2016
 • wtorek, 02 sierpnia 2016
  • Planeta Nibiru coraz bliżej Ziemi

   Wokół Planety X, zwanej też niekiedy Nibiru, powstało wiele teorii. Nie tylko tych związanych z jej istnieniem. Jedna z nich mówi, że planeta wypadnie z własnej orbity i uderzy w Ziemię na początku XXI wieku. Inne teorie mówią o niebezpiecznym zbliżaniu się Planety po jej eliptycznej orbicie. Co więcej, według obliczeń ma to nastąpić 24 września tego roku. Jeżeli nie uderzenie, to samo zbliżenie się Planety X do Ziemi może spowodować nieodwracalne w skutkach kataklizmy. Wiele osób uznaje to twierdzenie za prawdziwe, jako dowody podając wprowadzenie tzw. Marshal Law w USA, ustawy o stanie wyjątkowym, dającej nieograniczoną władzę prezydentowi nad wojskiem i praktycznie znoszącą prawa konstytucyjne. Kolejnym dowodem jest gromadzenie dużych ilości zapasów przez FEMA, na wypadek nadciągających kataklizmów. Naukowcy NASA twierdzą, że takie zdarzenie w obecnej chwili jest całkowicie niemożliwe i są w błędzie. Planeta Nibiru lub jakiekolwiek inne ciało niebieskie zbliżające się w kierunku Ziemi byłoby widoczne już w tym momencie i jest co potwierdzają różne narodowości na wszystkich kontynentach świata.

   Anunnaki...powrócą...

   Los Anunnaki...

   Szczegóły wpisu

   Komentarze:
   (0)
   Tagi:
   Autor(ka):
   krzychkizier
   Czas publikacji:
   wtorek, 02 sierpnia 2016 10:47